Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Programvara och informationssystem - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Programvara och informationssystem

  • Tilldelat
    19/05/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
SERVICIO MADRILEÑO DE SALUD
Plats för utförande
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
48000000 Programvara och informationssystem
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,104,464.63
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,104,464.63 EUR
Upphandlingens referensnummer
PN SUM-3/2023 (A/SUM-003478/2023
Beskrivning

El objeto del contrato es el suministro e instalación de 47 licencias de software de interoperabilidad del producto ONESAIT HEALTHCARE

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
1,104,464.63
Slutligt kontraktsvärde
1,104,464.63 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: INDRA SOLUCIONES TECNOLOGÍAS DE LA INFORMACIÓN, S.L.U.
Postadress: Avenida de Bruselas, 35
Ort: Alcobendas (Madrid)
Postnummer: 28108
Land: ESP
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.