Publications Office of the EU
Frankrike-Saint-Raphaël: Fotokopieringsmaskiner - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Saint-Raphaël: Fotokopieringsmaskiner

  • Publicerat
    07/08/2018
  • Tidsfrist
    28/09/2018
  • Anbudsöppning
    01/10/2018
  • Tilldelat
    12/11/2018
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Commune de Saint-Raphaël
Plats för utförande
NUTS code: FRL05 Var
Köparens plats
NUTS code: FRL05 Var
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30121100 Fotokopieringsmaskiner
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
173,500.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Forme de marché: à bons de commande avec minimum et maximum. Attribution d'un marché unique.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
http://ville-saintraphael.fr
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
01/10/2018 00:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
173,500.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: SAS Leasys Apoje
Postadress: 60 boulevard du Point du Jour
Ort: Saint-Laurent-du-Var
Postnummer: 06700
Land: FRA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.