Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Medicinska förbrukningsartiklar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Medicinska förbrukningsartiklar

  • Publicerat
    23/01/2018
  • Tidsfrist
    02/03/2018
  • Anbudsöppning
    20/03/2018
  • Tilldelat
    14/05/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Hospital Clínico San Carlos de Madrid
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
324,200.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
130,950.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
4
Upphandlingens referensnummer
PA 2017-0-042
Beskrivning

Suministro de material fungible de endoscopias para el Hospital Clínico San Carlos.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
20/03/2018 10:00
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.