Publications Office of the EU
”Tillhandahållande av medicinsk utrustning för hälso- och sjukvårdsenheten i Włoszczów vid distriktssjukhuset John Paul II” inom ramen för investeringsprojektet ”Tillhandahållande av medicinsk utrustning för hälso- och sjukvårdsenheten i Włoszczów vid distriktssjukhuset John Paul II”. ”Öka SOR:s potential genom modernisering och eftermontering av medicinsk utrustning och förbättra kvaliteten på och tillgången till diagnostiska tester genom inköp av en röntgenapparat vid ZOZ i Włoszczów” som finansieras genom ett särskilt bidrag från hälsoministern. - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

”Tillhandahållande av medicinsk utrustning för hälso- och sjukvårdsenheten i Włoszczów vid distriktssjukhuset John Paul II” inom ramen för investeringsprojektet ”Tillhandahållande av medicinsk utrustning för hälso- och sjukvårdsenheten i Włoszczów vid distriktssjukhuset John Paul II”. ”Öka SOR:s potential genom modernisering och eftermontering av medicinsk utrustning och förbättra kvaliteten på och tillgången till diagnostiska tester genom inköp av en röntgenapparat vid ZOZ i Włoszczów” som finansieras genom ett särskilt bidrag från hälsoministern.

  • Publicerat
    05/08/2025
  • Tidsfrist
    09/09/2025
  • Anbudsöppning
    09/09/2025
  • Tilldelat
    29/10/2025
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Zespół Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: PL722 Sandomiersko-jędrzejowski
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33100000 Medicinsk utrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,587,869.80 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
5
Upphandlingens referensnummer
14/07/2025
Beskrivning

Kontraktet avser inköp och leverans av medicinsk utrustning till sjukvårdsteamet i Włoszczów – distriktssjukhuset John Paul II. Kontraktet omfattar leverans, installation, idrifttagning av utrustning och utbildning av personal. En detaljerad beskrivning av kontraktsföremålet, tillsammans med specifikationen av de sortiments-, kvantitets- och kvalitetskrav som omfattas av kontraktet, finns i beskrivningen av kontraktsföremålet, som utgör bilaga 1 till frihandelszonen, ett detaljerat sortiments- och prisformulär.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://platformazakupowa.pl/
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://platformazakupowa.pl/
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
09/09/2025 11:00
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.