Publications Office of the EU
Bulgarien-Blagoevgrad: Reparation och underhåll - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Blagoevgrad: Reparation och underhåll

  • Publicerat
    29/10/2021
  • Tidsfrist
    30/11/2021
  • Anbudsöppning
    02/12/2021
  • Tilldelat
    31/01/2022
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - БЛАГОЕВГРАД
Plats för utförande
NUTS code: BG413 Благоевград
Köparens plats
NUTS code: BG413 Благоевград
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50000000 Reparation och underhåll
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,000.00 BGN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
598.00 BGN
Upphandlingens referensnummer
МЕР-БЛ/2021/014
Beskrivning

Технически надзор на повдигателни съоръжения на ЕСО ЕАД, МЕР Благоевград

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://app.eop.bg/today/169190
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
02/12/2021 09:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
1,000.00 BGN
Slutligt kontraktsvärde
598.00 BGN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: ИТН-КОНСУЛТ ООД
Postadress: ул.София №.18
Ort: гр. Пловдив
Postnummer: 4002
Land: BGR
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.