Publications Office of the EU
Spanien-Getxo: Andra tjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Getxo: Andra tjänster

  • Publicerat
    23/12/2020
  • Tidsfrist
    21/01/2021
  • Anbudsöppning
    22/01/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Organismo Autónomo Local Aula de Cultura de Getxo
Plats för utförande
NUTS code: ES213 Bizkaia
Köparens plats
NUTS code: ES213 Bizkaia
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
98390000 Andra tjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
595,086.94 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

El contrato que sobre la base del presente pliego se realice tendrá por objeto la asistencia técnica relativa a necesidades escénicas en los eventos organizados por el Aula de Cultura de Getxo, en Muxikebarri, Romo Kultur Etxea, Villamonte, San Nikolas y Andrés Isasi. Todo ello de acuerdo con el Pliego de Condiciones Técnicas, que tendrá carácter contractual.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.contratacion.euskadi.eus/w32-kpehome/es/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
22/01/2021 09:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
595,086.94 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.