Publications Office of the EU
Öppet förfarande för tilldelning av det treåriga kontraktet för genomförande av den integrerade systemassistans- och helpdesktjänsten för it-infrastrukturen i provinsen ATER - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Öppet förfarande för tilldelning av det treåriga kontraktet för genomförande av den integrerade systemassistans- och helpdesktjänsten för it-infrastrukturen i provinsen ATER

  • Publicerat
    04/08/2025
  • Tidsfrist
    15/09/2025
  • Tilldelat
    18/03/2026
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
A.T.E.R. - Provincia di Roma
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ITI43 Roma
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
72253100 Helpdesk-tjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
360,278.93 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
359,660.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Öppet förfarande för tilldelning av det treåriga kontraktet för genomförande av den integrerade systemassistans- och helpdesktjänsten för it-infrastrukturen i provinsen Roms ATER, inbegripet tillhandahållande av kompletterande hårdvara till de system som används

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://stella.regione.lazio.it/portale
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Offerta economicamente più vantaggiosa
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
360,278.93 EUR
Slutligt kontraktsvärde
359,660.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: MARE ENGINEERING GROUP SPA
Postadress:
Ort: Pomigliano d'Arco
Postnummer: 80038
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.