Publications Office of the EU
Frankrike-Carros: Lekplatsutrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Carros: Lekplatsutrustning

  • Publicerat
    26/01/2021
  • Tidsfrist
    22/02/2021
  • Anbudsöppning
    22/02/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Ville de Carros
Plats för utförande
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Köparens plats
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
37535200 Lekplatsutrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
340,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Le présent marché a pour objet la fourniture et pose d'équipements ludiques, sportifs et la mise en œuvre de fondations, la fourniture et la pose de sols souples amortissant, de la Ville de Carros. Les équipements seront installés sur des aires spécialisées prévues à cet effet.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Mairie de Carros
Postadress: 2 rue de l'Eusière, CS 70002
Ort: Carros Cedex
Nuts-kod: FRL03
Postnummer: 06512
Land: FRA
Kontaktperson: Service de la commande publique
Huvudadress: https://www.marches-securises.fr
Elektroniskt via:
https://www.marches-securises.fr
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
22/02/2021 13:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.