Publications Office of the EU
Italien-Rom: Försäljning av färdbiljetter och förmedling av paketresor - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Rom: Försäljning av färdbiljetter och förmedling av paketresor

  • Tilldelat
    20/12/2023
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Trenitalia S.p.A. - Direzione Acquisti
Plats för utförande
NUTS code: IT Italia
Köparens plats
NUTS code: ITI43 Roma
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
63512000 Försäljning av färdbiljetter och förmedling av paketresor
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
22,377,372.69 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Servizio di Emissione e vendita dei titoli di viaggio della Divisione Business Regionale di Trenitalia emessi in modalità elettronica presso rete di Punti Vendita Terzi

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
22,377,372.69 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Servizi in Rete 2001 Srl
Postadress:
Ort: Roma
Postnummer:
Land: ITA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.