Publications Office of the EU
A1, VKE D113, Münster-Osnabrück - Transportanläggningar Planering BA1b - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

A1, VKE D113, Münster-Osnabrück - Transportanläggningar Planering BA1b

  • Tilldelat
    24/10/2025
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
DEGES Deutsche Einheit Fernstraßenplanungs- und -bau GmbH
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DE300 Berlin
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71300000 Ingenjörstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
-1.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
AD11350305-1
Beskrivning

Planering av transportsystem BA1b

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
CPV-kod
Tilldelningsmetod
Preis
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
-1.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Konstruktionsgruppe Bauen AG
Postadress:
Ort: Kempten
Postnummer: 87435
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.