Publications Office of the EU
Italien-Sassuolo: Laboratorietjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Sassuolo: Laboratorietjänster

  • Publicerat
    16/07/2019
  • Avbrutet
    02/09/2019
  • Anbudsöppning
    20/09/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Ospedale di Sassuolo S.p.A.
Plats för utförande
NUTS code: ITH54 Modena
Köparens plats
NUTS code: ITH54 Modena
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71900000 Laboratorietjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
4,500,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Oggetto dell’appalto è la stipulazione di un contratto con il Fornitore, per la fornitura del Servizio di Anatomia e Istologia Patologica per 5 anni.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
http://intercenter.regione.emilia-romagna.it/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
20/09/2019 12:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
4,500,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.