Publications Office of the EU
Heckscher School Driving Services Plats Landsberg am Lech från läsåret 2025 - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Heckscher School Driving Services Plats Landsberg am Lech från läsåret 2025

  • Tilldelat
    15/07/2025
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Bezirk Oberbayern
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
60172000 Uthyrning av bussar och långfärdsbussar med förare
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
611,854.94 EUR
Upphandlingens referensnummer
2025_0115-1-1225a
Beskrivning

Student- och patienttransport av studenter/patienter i Carl-August-Heckscher-Schule för Landsberg am Lech Platsen Anbudsinfordran sker under en period av 4 år. Anbudsinfordran grundar sig på det bifogade transportavtalet. Kontraktsparten reserverar kontraktet på grundval av de första erbjudandena utan att inleda förhandlingarna.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Preis
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
611,854.94 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Fahrservice Leiderer e.K.
Postadress:
Ort: Schöngeising
Postnummer: 82296
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.