Publications Office of the EU
Spanien-Écija: Försäkringar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Écija: Försäkringar

  • Publicerat
    17/12/2020
  • Tidsfrist
    17/01/2021
  • Anbudsöppning
    26/01/2021
  • I dag
    03/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Consejo de Administración de la Agencia de Régimen Especial Ciclo Integral Aguas del Retortillo
Plats för utförande
NUTS code: ES618 Sevilla
Köparens plats
NUTS code: ES618 Sevilla
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
66510000 Försäkringar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
914,056.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
6
Upphandlingens referensnummer
PAE/013/SERV/2020
Beskrivning

Contratación de las pólizas de seguro que componen el programa global de seguros de la Agencia de Régimen Especial Ciclo Integral Aguas del Retortillo (Areciar).

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Consejo de Administración de la Agencia de Régimen Especial Ciclo Integral Aguas del Retortillo
Nationellt organisationsnummer: P4100067J
Postadress: Avenida de la Guardia Civil, s/n
Ort: Écija
Nuts-kod: ES618
Postnummer: 41400
Land: ESP
Kontaktperson: Consejo de Administración de la Agencia de Régimen Especial Ciclo Integral Aguas del Retortillo
Huvudadress: http://www.epeciar.es
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
26/01/2021 17:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.