Publications Office of the EU
Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

  • Publicerat
    03/05/2024
  • Tidsfrist
    31/05/2024
  • Anbudsöppning
    04/06/2024
  • Tilldelat
    31/07/2024
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Junta de Contratación del Ministerio de la Presidencia, Justicia y Relaciones con las Cortes
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
22200000 Tidningar, facktidskrifter, tidskrifter och veckotidningar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
529,813.17 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
0MPR20240000
Beskrivning

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
required
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
04/06/2024 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Distintivo ambiental de la DGT.
Viktning (procentandel, exakt): 20
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Precio.
Viktning (procentandel, exakt): 80
Uppskattat värde
529,813.17 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: DIRPUBLI S.L.
Postadress:
Ort: ALCORCÓN MADRID
Postnummer: 28925
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.