Publications Office of the EU
Frankrike-Annecy: Rensning av avlopp - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Frankrike-Annecy: Rensning av avlopp

  • Tilldelat
    05/06/2018
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Département de la Haute-Savoie
Plats för utförande
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Köparens plats
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90470000 Rensning av avlopp
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
4,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
18s0147
Beskrivning

Vidange et curage du réseau et des ouvrages d'assainissement du plateau des Glières.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
CPV-kod
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
4,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: ICART SAS
Postadress: 125 rue des Fougères
Ort: Bons-en-Chablais
Postnummer: 74890
Land: FRA
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.