Publications Office of the EU
2024/031 - Fourniture de denrées alimentaires dans le cadre d'un groupement de commandes entre la Ville de Vernon et la Ville de Saint-Marcel - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

2024/031 - Fourniture de denrées alimentaires dans le cadre d'un groupement de commandes entre la Ville de Vernon et la Ville de Saint-Marcel

  • Publicerat
    02/10/2024
  • Tidsfrist
    31/10/2024
  • Anbudsöppning
    31/10/2024
  • Tilldelat
    04/02/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Ville de VERNON
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: FRD21 Eure
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
15800000 Diverse livsmedel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
4,660,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
20
Upphandlingens referensnummer
2024/031
Beskrivning

Le marché concerne l'achat de denrées alimentaires passées dans le cadre du groupement de commandes constitué par la commune de Vernon et la commune de Saint-Marcel, dont les modalités sont indiquées dans les documents de la consultations

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.marches-securises.fr
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: tillåtna
https://www.marches-securises.fr
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
31/10/2024 12:00
Köpare
Mairie de Saint MARCEL
Tribunal administratif de Rouen
Mairie de Vernon
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.