Publications Office of the EU
PL-Kowal: Brandfordon - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Kowal: Brandfordon

  • Publicerat
    19/06/2012
  • Tidsfrist
    26/07/2012
  • Anbudsöppning
    26/07/2012
  • Tilldelat
    09/08/2012
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Miejska Ochotnicza Straż Pożarna w Kowalu
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34144210 Brandfordon
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
675,925.93 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
727,920.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
ZP-1/2012
Beskrivning

Dostawa samochodu do ratownictwa chemiczno-ekologicznego dla Miejskiej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kowalu musi musi spełniać wymagania techniczne określone w Specyfikacji technicznej, stanowiącej załącznik nr 5 do niniejszej SIWZ.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
26/07/2012 10:15
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
675,925.93 PLN
Slutligt kontraktsvärde
727,920.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne "bocar" sp. z o.o.
Postadress: ul. Okólna 15 Wrzosowa
Ort: Korwinów
Postnummer: 42-263
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.