Publications Office of the EU
Frankrike-Avignon: Delar till jordbruksmaskiner - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Frankrike-Avignon: Delar till jordbruksmaskiner

  • Publicerat
    07/02/2019
  • Tidsfrist
    07/03/2019
  • Avbrutet
    23/07/2019
  • I dag
    01/09/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Département de Vaucluse
Plats för utförande
NUTS code: FRL06 Vaucluse
Köparens plats
NUTS code: FRL06 Vaucluse
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
16810000 Delar till jordbruksmaskiner
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
388,750.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
7.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
10
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Accord-cadre de fourniture de pièces d'origine et prestations de réparation pour tracteurs, chargeuses-pelleteuses, camions, débroussailleuses, matériel de fauchage, véhicules utilitaires et signalisations lumineuses embarquées.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
http://vaucluse.sudest-marchespublics.com
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
07/03/2019 15:01
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.