Publications Office of the EU
Tyskland-Groß-Gerau: Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Groß-Gerau: Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning

  • Publicerat
    07/10/2022
  • Tidsfrist
    15/11/2022
  • Anbudsöppning
    15/11/2022
  • Tilldelat
    03/02/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Kommunales Vergabezentrum Kreis Groß-Gerau für die Stadt Kelsterbach
Plats för utförande
NUTS code: DE717 Groß-Gerau
Köparens plats
NUTS code: DE717 Groß-Gerau
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
0.01 EUR
Upphandlingens referensnummer
22/292
Beskrivning

Unterhaltsreinigung

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Kommunales Vergabezentrum Kreis Groß-Gerau für die Stadt Kelsterbach
Postadress: Wilhelm-Seipp-Str. 4
Ort: Groß-Gerau
Nuts-kod: DE717
Postnummer: 64521
Land: DEU
Huvudadress: www.kreisgg.de
Elektroniskt via:
https://www.vergabe24.de/vergabeunterlagen/54321-Tender-1835a1e3974-7f867432cc7a9bb5
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
15/11/2022 10:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
0.01 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: KURT-SERVICE Gebäudedienst GmbH
Postadress: Eichenstraße 24
Ort: Frankfurt am Main
Postnummer: 65933
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.