Publications Office of the EU
Frankrike-Cannes: Skyltmaterial - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Cannes: Skyltmaterial

  • Publicerat
    05/01/2022
  • Tidsfrist
    03/02/2022
  • Anbudsöppning
    04/02/2022
  • Tilldelat
    23/03/2022
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
commune de cannes
Plats för utförande
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Köparens plats
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34928471 Skyltmaterial
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
3,680,000.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
20211041
Beskrivning

l'Accord-Cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.Chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée.Le marché concerne l'ensemble des fournitures et en partie la pose de signalisation verticale et des équipements de la chaussée en application de la règlementation sur le réseau routier de la Commune de Cannes conformément aux instructions interministérielles sur la signalisation routière

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
http://agysoft.marches-publics.info/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
04/02/2022 09:30
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.