Publications Office of the EU
19/2026 Tillhandahållande av olika näringsprodukter - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

19/2026 Tillhandahållande av olika näringsprodukter

  • Publicerat
    21/05/2026
  • Tidsfrist
    29/06/2026
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Γ.Ν. ΕΔΕΣΣΑΣ
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: EL524 Πέλλα
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
15800000 Diverse livsmedel
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
619,469.03 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

19/2026 Tillhandahållande av olika näringsprodukter med systemnummer 427059

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
http://nepps.eprocurement.gov.gr
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
http://nepps.eprocurement.gov.gr
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
CPV-kod
Tilldelningsmetod
Inte tillgängligt
Uppskattat värde
619,469.03 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.