Publications Office of the EU
Italien-Borgo San Dalmazzo: Gasolja - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Borgo San Dalmazzo: Gasolja

  • Publicerat
    02/03/2020
  • Tidsfrist
    07/04/2020
  • Avbrutet
    09/06/2020
  • I dag
    03/09/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
ACSR SpA
Plats för utförande
NUTS code: ITC16 Cuneo
Köparens plats
NUTS code: ITC16 Cuneo
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
09134000 Gasolja
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
232,460.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
CIG. 8227593886
Beskrivning

L'appalto ha per oggetto la fornitura di gasolio per autotrazione occorrente per il funzionamento delle pale meccaniche gommate, degli autocarri e dei mezzi impiegati nella movimentazione dei rifiuti negli Impianti di trattamento rifiuti, cernita e compostaggio e di valorizzazione del CSS di proprietà dell’ACSR SpA, siti in Borgo San Dalmazzo e Roccavione (CN), secondo quanto indicato nel capitolato speciale d’appalto.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
www.sintel.regione.lombardia.it
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
08/04/2020 09:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
232,460.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.