Publications Office of the EU
Spanien-Calafell: Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Calafell: Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor

  • Publicerat
    29/05/2018
  • Tidsfrist
    27/06/2018
  • Anbudsöppning
    05/07/2018
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Ayuntamiento de Calafell
Plats för utförande
NUTS code: ES514 Tarragona
Köparens plats
NUTS code: ES514 Tarragona
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
389,932.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
17/18-CNT
Beskrivning

Aprobación expediente de contratación, Pliego de Cláusulas Económicas, Administrativas y Técnicas para adjudicar el suministro e instalación del mobiliario de la nueva Biblioteca Municipal de Calafell, por procedimiento abierto, regulación harmonizada e inicio de licitación.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Ayuntamiento de Calafell
Nationellt organisationsnummer: P4303700A
Postadress: Avenida Catalunya, 1
Ort: Calafell
Nuts-kod: ES514
Postnummer: 43820
Land: ESP
Kontaktperson: Miriam Navarro
Huvudadress: http://contractaciopublica.gencat.cat
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
05/07/2018 09:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
389,932.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.