Publications Office of the EU
Nederländerna-Schiphol: Ljustekniska tjänster - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederländerna-Schiphol: Ljustekniska tjänster

  • Publicerat
    08/04/2022
  • Tidsfrist
    20/05/2022
  • Tilldelat
    15/07/2022
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
GEM A4 zone west C.V.
Plats för utförande
NUTS code: NL329 Groot-Amsterdam
Köparens plats
NUTS code: NL Nederland
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71318100 Ljustekniska tjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
927,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Openbare Verlichting Schiphol Trade Park: Skyzone, Spark Avenue, Uitbreiding Spoor 2 en Kruising Imagination Avenue

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: GEM A4 zone west C.V.
Nationellt organisationsnummer: 21664410
Postadress: Evert van de Beekstraat 356, The Outlook, gebouw C, tweede verdieping
Ort: SCHIPHOL
Nuts-kod: NL
Postnummer: 1118CZ
Land: NLD
Kontaktperson: Martin de Koning
Huvudadress: http://www.schipholtradepark.nl
Elektroniskt via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/ddc7ef574989cf4fcb6e099c1ffd5230
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
927,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Heijmans Infra B.V.
Postadress: Graafsebaan 67
Ort: ROSMALEN
Postnummer: 5248JT
Land: NLD
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.