Publications Office of the EU
Spanien-Valencia: Produktion av informationsvideor - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Valencia: Produktion av informationsvideor

  • Publicerat
    21/05/2021
  • Tidsfrist
    28/06/2021
  • Avbrutet
    03/09/2021
  • I dag
    04/09/2026
Status
Canceled
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Autoridad Portuaria de Valencia
Plats för utförande
NUTS code: ES523 Valencia / València
Köparens plats
NUTS code: ES523 Valencia / València
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
92111260 Produktion av informationsvideor
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
260,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Förfarandet är avslutat
Upphandlingens referensnummer
EC20-C13-13570
Beskrivning

Servicio para la realización de asistencias y coberturas informativas audiovisuales para la Autoridad Portuaria de Valencia

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink%3AperfilContratante&idBp=4ewOjjFLPS0QK2TEfXGy%2BA%3D%3D
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
30/06/2021 09:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
260,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Förfarandet är avslutat
Tilldelning av kontrakt
Förfarandet är avslutat
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.