Publications Office of the EU
Polen-Poznań: Medicinsk utrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Polen-Poznań: Medicinsk utrustning

  • Publicerat
    27/06/2019
  • Tidsfrist
    09/08/2019
  • Tilldelat
    27/09/2019
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Plats för utförande
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Köparens plats
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33100000 Medicinsk utrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
715,287.00 PLN
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
721,499.00 PLN
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
4
Upphandlingens referensnummer
DZP/77/2019
Beskrivning

Dostawa generatora molibdenowo-technetowego oraz świadczenie usługi znakowania białka DOTA-TATE izotopem itru 90 i/lub lutetu 177 wraz z dostawą oznakowanego białka, dostawa radiofarmaceutyków, produkt leczniczy joflupan

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Postadress: ul. Przybyszewskiego 49
Ort: Poznań
Nuts-kod: PL415
Postnummer: 60-355
Land: POL
Kontaktperson: Agnieszka Majchrzak
Huvudadress: www.spsk2.pl
Elektroniskt via:
https://skhs.eb2b.com.pl/
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.