Publications Office of the EU
Suchdol nad Lužnicí - återvinning av slamdränering vid reningsverk - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Suchdol nad Lužnicí - återvinning av slamdränering vid reningsverk

  • Publicerat
    15/06/2026
  • Tidsfrist
    01/07/2026
  • Tilldelat
    25/08/2026
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Město Suchdol nad Lužnicí
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: CZ031 Jihočeský kraj
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
42912300 Maskiner och apparater för filtrering eller rening av vatten
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
5,521,562.45 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
4,115,506.00 CZK
Upphandlingens referensnummer
28/05/2026
Beskrivning

Projektet handlar om ombyggnad av konstruktionen och den tekniska delen av den befintliga reningsverksbyggnaden på platsen för den befintliga hallen. I PD löses byggnadsmodifieringar som tvingas av modifieringar av teknik, liksom modifieringar av nuvarande teknisk utrustning och mindre modifieringar av ledningar.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00247561
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Základním kritériem pro zadání veřejné zakázky je výše nabídkové ceny v Kč bez DPH.
Uppskattat värde
5,521,562.45 CZK
Slutligt kontraktsvärde
4,115,506.00 CZK
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Fryauf Filmix s.r.o.
Postadress:
Ort: Králův Dvůr
Postnummer: 26701
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.