Publications Office of the EU
Tyskland-Sindelfingen: Anläggningsarbete - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Sindelfingen: Anläggningsarbete

  • Publicerat
    09/06/2020
  • Tidsfrist
    09/07/2020
  • Anbudsöppning
    09/07/2020
  • Tilldelat
    07/08/2020
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Eigenbetrieb Klinikgebäude Landkreis Böblingen
Plats för utförande
NUTS code: DE112 Böblingen
Köparens plats
NUTS code: DE112 Böblingen
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45000000 Anläggningsarbete
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
322,130.55 EUR
Upphandlingens referensnummer
Raumlufttechnische Anlagen_ZNA_LE15901
Beskrivning

Lüftungstechnik/Raumlufttechnische Anlagen.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
www.vergabe24.de
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
09/07/2020 11:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
322,130.55 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Bühr Gebäudetechnik GmbH
Postadress: Schillerstr. 75
Ort: Gerlingen
Postnummer: 70839
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.