Publications Office of the EU
ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ

  • Publicerat
    02/01/2025
  • Tidsfrist
    07/02/2025
  • Anbudsöppning
    10/02/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΕΥΔΗΜΟΣ Α.Ε.Ο.Τ.Α.
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: EL305 Ανατολική Αττική
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
39293400 Konstgjord gräsmatta
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,199,828.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Διακήρυξη 623/30-12-2024 (αρ.ΕΣΗΔΗΣ: 365613)
Beskrivning

ΑΝΑΠΛΑΣΗ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΚΑΙ ΙΘΑΚΗΣ ΜΕ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ, ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΤΑΠΗΤΑ ΣΤΙΒΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΚΕ ΓΗΠΕΔΟΥ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
www.promitheus.gov.gr
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
www.promitheus.gov.gr
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
10/02/2025 14:00
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
2,199,828.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.