Publications Office of the EU
Rumänien-Bucuresti: Herrgårdsvagnar och bilar av sedanmodell - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumänien-Bucuresti: Herrgårdsvagnar och bilar av sedanmodell

  • Publicerat
    26/09/2017
  • Tidsfrist
    24/10/2017
  • Anbudsöppning
    25/10/2017
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Politia Locala Sector 1
Plats för utförande
NUTS code: RO321 Bucureşti
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34111000 Herrgårdsvagnar och bilar av sedanmodell
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,080,000.00 RON
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Se achizitioneaza un numar total de 20 autovehicule.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for one or more lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
25/10/2017 18:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.