Publications Office of the EU
Bemanning chaufförer och miljöarbetare - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Bemanning chaufförer och miljöarbetare

  • Publicerat
    02/09/2026
  • I dag
    06/09/2026
  • Tidsfrist
    16/09/2026
Status
Publicerat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
SRV återvinning AB
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: SE110 Stockholms län
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
100,000,000.00 SEK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
2026/221
Beskrivning

​SRV Återvinning AB inbjuder leverantörer att lämna anbud avseende upphandling av Ramavtal 2026/221 Bemanning chaufförer och miljöarbetare.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=95665
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning:
Viktning (procentandel, exakt):
Uppskattat värde
100,000,000.00 SEK
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.