Publications Office of the EU
Polen-Gdynia: Dieselbränsle - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Gdynia: Dieselbränsle

  • Tilldelat
    02/10/2018
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni
Plats för utförande
NUTS code: PL Polska
Köparens plats
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
09134200 Dieselbränsle
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
1,500,000.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
3,797,437.30 PLN
Upphandlingens referensnummer
ZP-MP-3805-2/2018
Beskrivning

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy paliwa żeglugowego lekkiego MGO w ilości 560 ton dla jednostek pływających Urzędu Morskiego w Gdyni.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
1,500,000.00
Slutligt kontraktsvärde
3,797,437.30 PLN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: OKTAN BRZESKI, GRZENKOWICZ Spółka Jawna
Postadress: Bohaterów Westerplatte 7
Ort: Słupsk
Postnummer: 76-200
Land: POL
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.