Publications Office of the EU
Neubau der A 14, VKE 1155, GIS-Begleitung zur Umsetzung von Landschaftsbaumaßnahmen - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Neubau der A 14, VKE 1155, GIS-Begleitung zur Umsetzung von Landschaftsbaumaßnahmen

  • Publicerat
    06/07/2026
  • Tidsfrist
    04/08/2026
  • Anbudsöppning
    04/08/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
DEGES Deutsche Einheit Fernstraßenplanungs- und -bau GmbH
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: DE300 Berlin
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71300000 Ingenjörstjänster
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
A115350501
Beskrivning

Neubau der A 14, AS Karstädt (m) bis AS Groß Warnow (m), VKE 1155 GIS-Begleitung zur Umsetzung von Landschaftsbaumaßnahmen

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://vergabe.deges.de
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: tillåtna
https://vergabe.deges.de
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
04/08/2026 12:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Preis
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.