Publications Office of the EU
Tjeckien-Prag: Uppsamlingsbehållare och -påsar, dränageset och dylikt - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjeckien-Prag: Uppsamlingsbehållare och -påsar, dränageset och dylikt

  • Publicerat
    29/04/2022
  • Tidsfrist
    30/05/2022
  • Anbudsöppning
    30/05/2022
  • Tilldelat
    19/08/2022
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Plats för utförande
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Köparens plats
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33141600 Uppsamlingsbehållare och -påsar, dränageset och dylikt
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
4,600,000.00 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
3,200,640.00 CZK
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
1256/2022-ÚVN
Beskrivning

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky spotřebního zdravotnického materiálu pro podtlakovou terapii ran a bezplatná výpůjčka podtlakových léčebných jednotek pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha, a to včetně kompletní instalace dodávaného zařízení, jakož i jeho uvedení do provozu.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://nen.nipez.cz/profil/UVN
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
30/05/2022 10:15
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.