Publications Office of the EU
Tjeckien-Plzeň: Vägskyltar - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjeckien-Plzeň: Vägskyltar

  • Publicerat
    26/08/2019
  • Tidsfrist
    07/10/2019
  • Tilldelat
    21/10/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, p.o.
Plats för utförande
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Köparens plats
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
34992200 Vägskyltar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
13,300,000.00 CZK
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
10,191,022.00 CZK
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
2
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

Předmětem plnění jsou průběžné dodávky dopravních značek a příslušenství k jejich instalaci (sloupky, patky apod.).

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://ezak.cnpk.cz
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med several Aktörer
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.