Publications Office of the EU
Nederländerna-Boxtel: Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nederländerna-Boxtel: Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning

  • Publicerat
    23/11/2022
  • Tidsfrist
    24/01/2023
  • Anbudsöppning
    24/01/2023
  • Tilldelat
    06/04/2023
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Waterschap De Dommel
Plats för utförande
NUTS code: NL Nederland
Köparens plats
NUTS code: NL Nederland
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
71318000 Byggtekniska konsulttjänster och rådgivning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
750,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
700,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
90662
Beskrivning

Deze uitvraag betreft het opstellen van één MER (inclusief de daarvoor benodigde NRD), 2 projectbesluiten, opstellen van 2 bestekken, 2 aanbestedingen met begeleding d.m.v. directievoering en toezicht van de werken voor het "Uitvoeringsprogramma Dommeldal".

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Waterschap De Dommel
Nationellt organisationsnummer: 17277734
Postadress: Bosscheweg 56
Ort: Boxtel
Nuts-kod: NL
Postnummer: 5283WB
Land: NLD
Kontaktperson: Hans van Hattem
Huvudadress: http://www.dommel.nl
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
24/01/2023 12:05
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
750,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
700,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Haskoning DHV Nederland BV
Postadress:
Ort: Eindhoven
Postnummer:
Land: NLD
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.