Publications Office of the EU
Öppet förfarande för leverans och installation av miljömässigt hållbara biblioteksmöbler samt #233. relaterade tjänster, för kontoren för’Istituzione Biblioteche di Roma Capitale, uppdelade i fyra delar. - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Öppet förfarande för leverans och installation av miljömässigt hållbara biblioteksmöbler samt #233. relaterade tjänster, för kontoren för’Istituzione Biblioteche di Roma Capitale, uppdelade i fyra delar.

  • Publicerat
    30/07/2026
  • I dag
    05/09/2026
  • Tidsfrist
    30/09/2026
  • Anbudsöppning
    01/10/2026
Status
Publicerat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
ROMA CAPITALE
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ITI43 Roma
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
39155000 Biblioteksmöbler
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
2,361,705.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Antal delkontrakt
4
Upphandlingens referensnummer
abe17e98-1c94-44b3-b789-5b9cb3a5a9ec@10-G-11788
Beskrivning

Öppet förfarande för leverans och installation av miljömässigt hållbara biblioteksmöbler samt #233. relaterade tjänster, för kontoren för’Istituzione Biblioteche di Roma Capitale, uppdelade i fyra delar.

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.appalti.comune.roma.it
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.appalti.comune.roma.it
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Villkor för anbudsöppning (datum)
01/10/2026 10:00
Plats för utförande
CPV-kod

39155000 - Biblioteksmöbler

39130000 - Kontorsmöbler

Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.