Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

Spanien-Madrid: Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning

  • Publicerat
    04/11/2014
  • Tidsfrist
    09/12/2014
  • Tilldelat
    10/04/2015
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Banco de España
Plats för utförande
NUTS code: ES300 Madrid
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
218,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
115,166.70 EUR
Upphandlingens referensnummer
GCS 14/10702-INF-0097
Beskrivning

Contratación de la actualización del sistema de videoconferencia corporativo, incluyendo la sustitución porobsolescencia técnica de diversos elementos del mismo.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
218,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
115,166.70 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Techno Trends, S.L.
Postadress: Avenida de Burgos, 17. 8º izqda.
Ort: Madrid
Postnummer: 28036
Land: ESP
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.