Publications Office of the EU
PL-Pawłowice: Korn - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Pawłowice: Korn

  • Tilldelat
    04/02/2011
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
03211400 Korn
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
260,200.00 PLN
Upphandlingens referensnummer
150/2010
Beskrivning

Jęczmień paszowy, winien spełniać następujące parametry jakościowe:
— maksymalna wilgotnosć do 14 %,
— maksymalna zawartość materiału obcego, nieorganicznego - 0,5 %,
— maksymalna zawartość nasion szkodliwych - 0,1 %,
— maksymalna zawartość sporyszu - 0,5 %,
— maksymalna zawartość aflatoksyny B-1 - 0,02 mg/kg,
— maksymalna zawartość zanieczyszczeń do 7 %,
— minimalna zawartość białka - 9 %,
— zawartość beztlenowców - nieobence w 0,1g.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
CPV-kod
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
260,200.00 PLN
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.