-
Publicerat04/03/2026
-
Tidsfrist08/04/2026
-
Anbudsöppning08/04/2026
-
Tilldelat09/06/2026
-
I dag01/09/2026
Verktyg
Wykonanie naprawy na 4-tym poziomie utrzymania zestawów kołowych 102E do lokomotyw EP08
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy na 4-tym poziomie utrzymania 9 zestawów kołowych 102E do lokomotyw EP08. 2. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (zwanej dalej „ustawą Pzp” lub "Pzp". Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym. 3. Szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zawiera SWZ i załączniki do SWZ, stanowiące jej integralną część.
https://pkpintercity.eb2b.com.pl/
https://pkpintercity.eb2b.com.pl/
Postadress:
Ort: Strzelce Opolskie
Postnummer: 47-100
Land:
Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.