Publications Office of the EU
Frankrike-Cayenne: Reparation och underhåll av generatorer - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrike-Cayenne: Reparation och underhåll av generatorer

  • Publicerat
    05/09/2022
  • Tidsfrist
    05/10/2022
  • Anbudsöppning
    07/10/2022
  • I dag
    03/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
MINDEF/sga/sid/did Cayenne
Plats för utförande
NUTS code: FRY30 Guyane
Köparens plats
NUTS code: FRY30 Guyane
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50532300 Reparation och underhåll av generatorer
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
Inte tillgängligt
Beskrivning

le présent marché a pour objet la location et la mise à disposition d'un GE de production mobile 350 kva / 60 Hz et de ses équipements dans le but d'alimenter électriquement les deux (2) navires de type Patrouilleur Antilles-Guyane (Pag) sur le Grand Port Maritime (Gpm) de Dégrad des Cannes, 24h/24h et 7jours/7 (H24/7)

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: MINDEF/sga/sid/did Cayenne
Postadress: did Quartier de la Madeleine - cS 56019
Ort: Cayenne
Nuts-kod: FRY30
Postnummer: 97306
Land: FRA
Huvudadress: https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.AccueilEntreprise
Elektroniskt via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2089412&orgAcronyme=g7h
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
07/10/2022 11:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
The most economic tender
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.