Publications Office of the EU
Service d'entretien courant et réparations de robinetterie - 3 Lots - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Service d'entretien courant et réparations de robinetterie - 3 Lots

  • Publicerat
    14/01/2025
  • Tidsfrist
    10/02/2025
  • Anbudsöppning
    12/02/2025
  • Tilldelat
    23/04/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Paris Habitat - OPH
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: FR101 Paris
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50513000 Reparations- och underhållstjänster avseende kranar/tappar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,549,001.80 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
2024/299
Beskrivning

Pour chaque lot, les prestations donneront lieu à la conclusion d'un accord-cadre mixte au sens des articles R2162-2 et suivant du Code de la Commande Publique. Il comprend à titre principal des prestations de nature forfaitaire et à titre accessoire des prestations sur bons de commandes d'un montant maximum annuel, pour le LOT 1 de : 27 000 euro(s) HT ; pour le LOT 12 de : 23 000 euro(s) HT ; pour le LOT 13 de : 30 000 euro(s) HT. Visites obligatoires définis à l'article 2.6 du Règlement de Consultation Pour chaque lot, l'offre présentée par le candidat devra porter sur l'ensemble des prestations objet de ce lot

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1573946
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1573946
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
12/02/2025 00:00
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.