Publications Office of the EU
Tyskland-Viechtach: Byggnation av klinik - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Viechtach: Byggnation av klinik

  • Publicerat
    23/05/2014
  • Tidsfrist
    17/07/2014
  • Anbudsöppning
    17/07/2014
  • I dag
    05/09/2026
Status
Inlämning avslutad
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Kreiskrankenhäuser Zwiesel-Viechtach, Anstalt des öffentlichen Rechts
Plats för utförande
NUTS code: DE229 Regen
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45215130 Byggnation av klinik
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
LV 1.410 - Telekommunikationsanlage
Beskrivning

Ca. 1 St. Telekommunikationszentrale
ca. 158 St. WLAN-Access Points
ca. 100 St. Systemtelefone
ca. 100 St. bestehende analoge Telefone einbinden
ca. 4 St. Aufschaltmodule Türsprechanlagen
ca. 1 St. zentraler Alarmierungsserver
ca. 1 St. zentraler Internet-Zugang.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Meddelandet gäller ett offentligt kontrakt
Villkor för anbudsöppning (datum)
17/07/2014 10:30
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Inte tillgängligt
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.