Publications Office of the EU
Servicio de gestión de Antzizar Kiroldegia de Beasain - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de gestión de Antzizar Kiroldegia de Beasain

  • Publicerat
    09/12/2024
  • Tidsfrist
    03/01/2025
  • Anbudsöppning
    24/01/2025
  • Tilldelat
    13/03/2025
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Ayuntamiento de Beasain - Ayuntamiento de Beasain
Plats för utförande
NUTS code: ES212 Gipuzkoa
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
92610000 Drift av idrottsanläggningar
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
7,809,691.93 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
1,521,913.10 EUR
Upphandlingens referensnummer
2024KIBO0034
Beskrivning

Servicio de gestión de Antzizar Kiroldegia de Beasain

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
24/01/2025 09:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Bolsa de horas anuales para necesidades de técnicos deportivos fuera de lo previsto
Uppskattat värde
7,809,691.93 EUR
Slutligt kontraktsvärde
1,521,913.10 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: INSTAL.DEPORT.MAS QUATRO, S.L.
Postadress:
Ort: Pamplona/Iruña
Postnummer: 31001
Land:
Officiellt namn: INSTAL.DEPORT.MAS QUATRO, S.L.
Postadress:
Ort: Pamplona/Iruña
Postnummer: 31001
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.