Publications Office of the EU
Contrato de suministro de material de fontanería para el Ayuntamiento de Navalcarnero (Madrid). - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Contrato de suministro de material de fontanería para el Ayuntamiento de Navalcarnero (Madrid).

  • Publicerat
    17/09/2024
  • Tidsfrist
    16/10/2024
  • Anbudsöppning
    22/10/2024
  • Tilldelat
    10/02/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Navalcarnero
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
44115200 Sanitets- och värmematerial
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
240,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
059SUM24
Beskrivning

Es objeto del contrato el suministro de material de fontanería para el Ayuntamiento de Navalcarnero (Madrid), con las características técnicas establecidas en el Pliego de Prescripciones Técnicas.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
required
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
22/10/2024 09:15
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Oferta económica.
Viktning (procentandel, exakt): 100
Uppskattat värde
240,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: SONEPAR SPAIN, S.A.U.
Postadress:
Ort: Leganés/Madrid
Postnummer: 28914
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.