Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Reservoarrengöring - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Reservoarrengöring

  • Publicerat
    06/02/2014
  • Tidsfrist
    24/02/2014
  • Tilldelat
    29/05/2014
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Inte tillgängligt
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: Inte tillgängligt
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90913200 Reservoarrengöring
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
6,950,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
5,720,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
Licitación 6011400016
Beskrivning

Contratación de un servicio de limpieza de los depósitos de la red y cochera de Puerta de Arganda.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Kontrollera länkade dokument för detaljer
Plats för utförande
Inte tillgängligt
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
6,950,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
5,720,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Cobra Instalaciones y Servicios, S.A.
Postadress: c/ Cardenal Marcelo Spínola, 10
Ort: Madrid
Postnummer: 28016
Land: ESP
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.