Publications Office of the EU
Estland-Tallinn: Funktionellt stöd - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Estland-Tallinn: Funktionellt stöd

  • Publicerat
    17/03/2023
  • Tidsfrist
    25/04/2023
  • Anbudsöppning
    25/04/2023
  • Tilldelat
    09/06/2023
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Plats för utförande
NUTS code: EE Eesti
Köparens plats
NUTS code: EE Eesti
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
33180000 Funktionellt stöd
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
150,000.00 EUR
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
200,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
248105
Beskrivning

Vastavalt RHAD lisa 2 toodule.

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Nationellt organisationsnummer: 90006590
Postadress: Tervise tn 28
Ort: Tallinn
Nuts-kod: EE
Postnummer: 13419
Land: EST
Kontaktperson: EGON MÜÜR
Huvudadress: http://www.lastehaigla.ee
Elektroniskt via:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/4334908/tenders
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Upphandlingen involverar upprättandet av ett ramavtal
Ramavtal med single Aktör
Villkor för anbudsöppning (datum)
25/04/2023 11:00
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
150,000.00 EUR
Slutligt kontraktsvärde
200,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: aktsiaselts SEMETRON
Postadress:
Ort: Tallinn
Postnummer: 10138
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.