Publications Office of the EU
”Försörjning av koncentrerat foder – korn, havre, vete, majs, solros” - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

”Försörjning av koncentrerat foder – korn, havre, vete, majs, solros”

  • Tilldelat
    28/03/2024
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
ОБЩИНА ВАРНА
Plats för utförande
NUTS code: Inte tillgängligt
Köparens plats
NUTS code: BG331 Варна
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
03114200 Foderväxter
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
30,000.00 BGN
Upphandlingens referensnummer
330013
Beskrivning

Leverans av koncentrerat foder – korn, havre, vete, majs, solros för behoven hos ”ZoPark – SO” till Varna kommun bör ske under utförandet av ordern.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Inte tillgängligt
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Inte tillgängligt
CPV-kod

03114200 - Foderväxter

03200000 - Spannmål, potatis, grönsaker, frukt och nötter

03211000 - Spannmål

03210000 - Spannmål och potatis

50000000 - Reparation och underhåll

Tilldelningsmetod
най- ниска цена
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
30,000.00 BGN
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: МЕЛХРАН ЕООД
Postadress:
Ort: гр. Стара Загора
Postnummer: 6000
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.