Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Reparation och underhåll av skepp - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Reparation och underhåll av skepp

  • Tilldelat
    04/07/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
No
Köpare
Dirección de la Sociedad de Salvamento y Seguridad Marítima
Plats för utförande
NUTS code: ES62 Región de Murcia
Köparens plats
NUTS code: ES300 Madrid
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
50241000 Reparation och underhåll av skepp
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
785,000.00
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
785,000.00 EUR
Upphandlingens referensnummer
EM22-722
Beskrivning

Actualización completa del sistema de gestión de potencia y maniobra del buque Clara Campoamor.

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
785,000.00
Slutligt kontraktsvärde
785,000.00 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: KONGSBERG MARITIME SPAIN S.L.
Postadress: Partida Atalayes, 20
Ort: Villajoyosa
Postnummer: 03570
Land: ESP
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.