Publications Office of the EU
Vinterverksamhet i Skjomenområdet 2025–2030 - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Den här sidan innehåller innehåll som genereras automatiskt för att förbättra sökbarheten och tillgängligheten

- anger att CPV-koden har härletts från förfarandetexten

- anger att texten har översatts automatiskt till ditt sökspråk

Vinterverksamhet i Skjomenområdet 2025–2030

  • Publicerat
    03/07/2025
  • Tidsfrist
    20/08/2025
  • Anbudsöppning
    21/08/2025
  • Tilldelat
    11/09/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Services
Återstartad upphandling
Yes
Köpare
Narvik kommune
Plats för utförande
NUTS code: Flera platser för utförande
Köparens plats
NUTS code: NO071 Nordland/Nordlánnda
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
90620000 Snöröjning
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Upphandlingens referensnummer
25/26
Beskrivning

Se anbudshandlingarna

Inlämningsmetod
Elektroniskt via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=64384&GoTo=Tender
Anbud kan lämnas in
Elektronisk inlämning: krävs
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=64384&GoTo=Tender
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
21/08/2025 00:00
Plats för utförande
CPV-kod

90620000 - Snöröjning

85000000 - Hälso- och sjukvård samt socialvård

90510000 - Avfallshantering

90513000 - Hantering av ofarligt avfall

45000000 - Anläggningsarbete

90500000 - Avfallstjänster

Tilldelningsmetod
Kriterium:
Typ: price
Beskrivning: Price 70%
Viktning (procentandel, exakt): 1
Kriterium:
Typ: quality
Beskrivning: Climate and environment 30%
Viktning (procentandel, exakt): 2
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
Inte tillgängligt
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Skjomen Anlegg og Maskin As
Postadress:
Ort: ELVEGÅRD
Postnummer: 8523
Land:
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.